неделя, 1 април 2012 г.

'Нафтата' с нов успех

Нефтохимик се наложи с 3:1 над лидера  в Изтоцната Б Група ФК 'Любимец'.Момчетата на Ангел Стоиков запоцнаха много добре мача,като натискаха своя съперник повечето в тяхната половина.Двубоят за "шейховете" започна отлично, които само след 10 минути игра вече водеха с 1:0. Точен за бургазлии бе Олегов, който след едно центриране от корнер се оказа най-съобразителен и откри. В 60-ата минута Любо Божинов покачи на 2:0, а десет по-късно Петър Колев направи резултата classически. Почетното попадение за гостите вкара Марио Близнаков в 80-ата минута след прекрасен изпълнен пряк свободен удар.

Така с тази победа Нефтохимик се изкачи на 2-ра позиция с 35 точки, на една от лидера Етър. Любимец е трети също с 35.
Феновете подкрепят отбора до край,а нафтата са все по-близо до професионалната '' А''  Група
Picture:burgas-24bg