понеделник, 7 май 2012 г.

Нефтохимик победи с 3:1 Спартак (Варна)

Нефтохимик обърна Спартак Варна от 1:0 на 3:1.Публиката видя слаб мач на 'шейховете' до 70 минута.След 70 минута нещата окончателно се промениха.По-стабилна игра в атакуващ и защитен план помогнаха на нафтата да изравнят.
Бургас. Нефтохимик победи с 3:1 Спартак (Варна) в последния мач от 24-ия кръг на Източна "Б" група. Успехът изкачи бургазлии на 2-ото място, на 3 точки зад лидера Етър. Още следващата седмица двата тима имат мач помежду си - на 12 май на стадион "Ивайло" в директен сблъсък двата тима могат да решат кой печели промоция за "А" група.
Загубата оставя варненци под чертата - на 8-ото място с 29 точки, на 1 зад Добруджа.

Любомир Божинов                            Васко Боев
68’     Петър Колев                                      Боян Илиев
46’         Станимир Митев                       Велимир Иванович
              Васил Калоянов                           Ерхан Мехмд
              Галин Димов                               Беадир Беадиров
Смени
83’         Тодор Стоев           Мартин Цирков         22’
46’         Емануил Манев           Десислав Дяков         60’
68’         Милен Христов
Със тази победа нафтата остава в битката за А група.Лидерът все още е Етар(Велико Търново).Следващият мач на нафтата е срещо Етар във Велико Търново