Репортаж със старши треньора на ПФК Нефтохимик

Господин Стоиков,какво е вашето мнение за този мач

Ние бяхме по висше стоящия отбор на терена.Показахме класата си

От коя зона сте доволни

Защита се справи страхотно този мач,организираха се по добре,халфовата линия също беше на линия добре.А-бе цялостно съм доволен от целия отбор(Смеe се)

Каква ви е целта с Нефтохимик
Твърдо в А Група !

Какво мислите за феновете на този клуб
Първо,искам да благодаря на всички които ни подкрепиха в този труден мач с Любимец.Те са страхотни хора и винаги са до отбора.Целия щаб им благодарим от сърце.

Какво ще кажете за новия Блог на Нефтохимик 'Нафта Нюз'
Пожелавам ви успех,дано да се развиете повече.

'Нафтата' с нов успех

Нефтохимик се наложи с 3:1 над лидера  в Изтоцната Б Група ФК 'Любимец'.Момчетата на Ангел Стоиков запоцнаха много добре мача,като натискаха своя съперник повечето в тяхната половина.Двубоят за "шейховете" започна отлично, които само след 10 минути игра вече водеха с 1:0. Точен за бургазлии бе Олегов, който след едно центриране от корнер се оказа най-съобразителен и откри. В 60-ата минута Любо Божинов покачи на 2:0, а десет по-късно Петър Колев направи резултата classически. Почетното попадение за гостите вкара Марио Близнаков в 80-ата минута след прекрасен изпълнен пряк свободен удар.

Така с тази победа Нефтохимик се изкачи на 2-ра позиция с 35 точки, на една от лидера Етър. Любимец е трети също с 35.
Феновете подкрепят отбора до край,а нафтата са все по-близо до професионалната '' А''  Група
Picture:burgas-24bg